МОУ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
МОУ

Мечтите - реалност!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Въпрос... за Хогуортс ! Thav4 Всички зоомази, да предадат документи!

 

 Въпрос... за Хогуортс !

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
tihon4o




Брой мнения : 2
Join date : 19.11.2008

Въпрос... за Хогуортс ! Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос... за Хогуортс !   Въпрос... за Хогуортс ! Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 12:46 pm

Аз съм новият зам.пом директор на Хогуортс Паладиум Реидън Торн .И искам одобрение на нов предмет, които ще даде повече знания на младите магиосници от 1 курс за магическите създания.Имам педвид че в момента грижа за магическите създания се изучава след 3 курс което е много късно.Един ученик трябва да знае как да се защитава от дракон вампир и така нататък, също да има знания за тях. Мисля че тов е много важно.Името на предмета може да бъде Таинствознание или Магически създания.Не може да живеем вечно във стария свят да въведем нещо ново.Аз със се учил за преподавател по този предмет. Ако не одобрите поне ме поснете на изпитателен срок.И ме проверяваите за да видите как се справям аз и учениците.Също ще им е много интересно.Моял ви одобрете това с указ там незнма кои следва... 404 маи. Това ще е добро за всички нас. Wink
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Министър
zvezdichka


Брой мнения : 2
Join date : 09.07.2008
Age : 29

Въпрос... за Хогуортс ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос... за Хогуортс !   Въпрос... за Хогуортс ! Icon_minitimeСъб Ное 22, 2008 5:40 am

О Т Х В Ъ Р Л Е Н О!Съгласно новата Образователна програма!
Върнете се в началото Go down
tihon4o




Брой мнения : 2
Join date : 19.11.2008

Въпрос... за Хогуортс ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос... за Хогуортс !   Въпрос... за Хогуортс ! Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 1:52 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпрос... за Хогуортс ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос... за Хогуортс !   Въпрос... за Хогуортс ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпрос... за Хогуортс !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
МОУ :: Отдели :: Отдел:Училищни работи - Хoгуoртс-
Идете на: